KONTAKT / LINKI


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I REZERWACJA

Aby uzyskać szczegółowe informacje lub zarezerwować termin imprezy, wyślij zapytanie zawierające nazwisko, imię i numer telefonu pocztą elektroniczną do trenera Grzegorza Figielskiego na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77.


 

Szkoła Pływania SPORT-Figielski prowadzi naukę pływania dla dorosłych i naukę pływania dla dzieci. Lekcje na każdym poziomie zaawansowania odbywają się indywidualnie i w grupach oraz dla dorosłych i dla dzieci.

Wszystkie zajęcia w klubie SPORT-Figielski, począwszy od podstaw nauki pływania, a skończywszy na pływaniu sportowym i treningach zawodników, odbywają się według autorskiego programu szkolenia opracowanego przez trenera pływania, Grzegorza Figielskiego. Program rozpoczyna się od bezstresowego oswajania z wodą, na kolejnym etapie obejmuje nauczanie poszczególnych elementów koniecznych do swobodnego poruszania się w wodzie, a kończy się na trenowaniu techniki, siły i wytrzymałości u zawodników będących członkami sekcji pływania masters i sportowego ratownictwa wodnego.

Zapoznaj się z naszą ekspresową nauką pływania oraz z zajęciami z pływania triathlonowego i na wodach otwartych. Zobacz, jak możesz pływać już po kilku indywidualnych lekcjach pływania zaczynając naukę pływania od zera. Zobacz też, jak może pływać twoje dziecko po kilku zajęciach.

Jeżeli chcesz zapisać się za zajęcia do Szkoły Pływania SPORT-Figielski, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77. Zapoznaj się z PLANEM ZAJĘĆ.

 

WOPR Warszawa SPORT-Figielski - sportowe ratownictwo wodne

 

SPORT-Figielski - usprawnianie

 

SPORT-Figielski FUN - imprezy okolicznościowe

WOPR Warszawa SPORT-Figielski - pływanie masters

 

Szkoła Pływania SPORT-Figielski

 

SPORT-Figielski - oferta dla dzieci